0

Finansowy Ninja – Michał Szafrański

Dzisiaj polecam przeczytanie książki pt. “Finansowy ninja” autorstwa znanego polskiego blogera Michała Szafrańskiego.

Książki przeze mnie rekomendowane, mimo że według mnie warte przeczytania, Tobie mogę się nie podobać. Nie opieraj się tylko na mojej opinii przy zakupie książki, abyś nie wydał pieniędzy na darmo. Linki prowadzące do książek mogą być linkami afiliacyjnymi. Jeżeli kupisz książkę za pośrednictwem takiego linka, ja otrzymam drobną prowizję, NIE WPŁYWA to w żadnym wypadku na cenę. Jeżeli chcesz zobaczyć inne książki, znajdziesz je w czytelni.

Michała Szafrańskiego otworzył mi oczy na kilka rzeczy. To tak naprawdę blog Michała, był pierwszym czynnikiem, który wpłynął na moje zwiększone zainteresowanie finansami osobistymi. Michał na swoim blogu opisuje sprawdzone i – co ważniejsze – praktyczne porady jako budować swoje oszczędności.

Książka ta jest zebraniem wszystkiego co najlepsze w jedną całość. Porusza dużo obszarów finansów osobistych oraz omawia każdy etap budowania oszczędności. Niezależnie czy jesteś spłukany i masz długi, ledwo dajesz radę do 1szego, czy też dosyć dobrze sobie radzisz, w tej książce znajdziesz porady. Porady,  z których możesz śmiało skorzystać.

Tak jak pisałem, książka ta zapoczątkowała u mnie lawinę przemyśleń i działań, dlatego też polecam ją Tobie. Być może Twoje postrzeganie również się odmieni. Co prawda nie we wszystkim się zgadzam z Michałem, ale przecież nikt nie każe Ci naśladować 1:1 czyjegoś zachowania. Odnoszę wrażenie, że książka ta miała być zbiorem „drogowskazów” i takim właśnie jest.

Patryk Bogdański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.