0

Fastlane milionera – MJ DeMarco

Dzisiaj polecam książkę pt. “Fastlane milionera” autorstwa MJ DeMarco.

Książki przeze mnie rekomendowane, mimo że według mnie warte przeczytania, Tobie mogę się nie podobać. Nie opieraj się tylko na mojej opinii przy zakupie książki, abyś nie wydał pieniędzy na darmo. Linki prowadzące do książek mogą być linkami afiliacyjnymi. Jeżeli kupisz książkę za pośrednictwem takiego linka, ja otrzymam drobną prowizję, NIE WPŁYWA to w żadnym wypadku na cenę. Jeżeli chcesz zobaczyć inne książki, znajdziesz je w czytelni.

Czytałeś kiedyś jakieś artykuły książki o procencie składanym i budowaniu na tym fortuny? Jeżeli tak i w to uwierzyłeś, to ta książka wywróci Twoje rozumowanie do góry nogami.

Autor dosyć mocnymi słowami przemawia nam do rozumu, informując nas, że droga „slowlane” tj. procent składany nie działa! MJ informuje, że mechanizm ten idealnie sprawdza się w utrzymaniu fortuny, ale nie w dorobieniu się niej.

Znajdziesz tutaj informacje, dlaczego zamiana 7 za 0, a nie standardowo 5 za 2 (domyślasz się o co chodzi? Oczywiście, że o weekend) jest na dłużą metę bardziej opłacalna. Autor opisuje swoją drogę jaką przebył od kierowcy limuzyny do właściciela strony internetowej generującej zysk kilkuset tysięcy miesięcznie.

Tak jak wcześniej wspomniałem, MJ za pośrednictwem mocnego języka krytykuje osoby „obijające się”. Nie jest to jednak książka motywacyjna (w sensie „Jesteś zwycięzcą…”), ale daje sporo do myślenia. Książka w dodatku jest pisana lekkim językiem, co pozwala przeczytać ją dosyć szybko.

Jeżeli tak jak mnie obchodzą Cię finanse osobiste to polecam przeczytać. Mocna, ale dobra!

Patryk Bogdański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.