0

Powitanie

Cześć!

Nazywam się Patryk Bogdański, jestem programistą C# z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym i witam Ciebie na moim blogu. Blogu poświęconym głównie programowaniu, ale też korzyści płynących z programowania, które manifestują się życiu codziennym.

Czas jest najcenniejszym zasobem jaki posiadamy, nie lubię go marnować. Samolubnym byłbym, gdybym też czas marnował Tobie, dlatego też we wpisach będę się skupiał na przejrzystości i konkretach.

O czym?

O czym będzie ten blog? Koncentrować będę się głównie na tematach związanych z językiem C#, ale nie wykluczam, że pojawiać się będą również wpisy dotyczące innych technologii.

Na chwilę obecną planuję poruszać się w dwóch odmiennych przestrzeniach: Azure i Unity. Z Azure spotykam się w życiu zawodowym, z Unity bawię się w wolnym czasie. Planuję również poruszyć tematy sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego (ML) itp., co ma zastosowanie zarówno w Azure jak i grach pisanych w Unity.  Jak więc widzisz, niezależnie od Twoich zainteresowań, możesz znaleźć tutaj coś dla siebie.

Dlaczego?

Dlaczego zacząłem prowadzić bloga? Robię to, ponieważ wiedzą należy się dzielić. Dodatkowo lubię i  chcę spróbować czegoś nowego, a to na pewno dostarczy mi nowych wyzwań i emocji. Poza tym sam jestem ciekaw, w jakim kierunku mnie to poprowadzi.

Jak często?

Jednym z pierwszych pytań jakie sobie stawiam na początku jest: Jak często? Jak często będę mógł blogować, z jaką częstotliwością pojawiać się będą nowe wpisy. Tak więc, odpowiadając: Postaram się publikować 1-2 wpisy tygodniowo, mam zaplanowanych kilka tematów, więc te na pewno się nie wyczerpią w najbliższym czasie.

Feedback

Najważniejszym jednak w życiu programisty jest konstruktywny feedback. Tak więc, proszę Ciebie o pozostawienie w komentarzach informacji o tym co Ci się podoba, a co nie. Co mógłbym zrobić lepiej. Nie mam doświadczenia w blogowaniu  i Twój feedback na pewno pomoże mi się szybciej uczyć. Dziękuję Ci za przeczytanie mojego pierwszego posta i zapraszam do kolejnych.

O mnie

Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie “O mnie”.

Patryk Bogdański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.